Srpen 2009

diplomek od Venďa♥♥♥

29. srpna 2009 v 19:04 | *Laa Laa* |  Diplomky od vás a pro vás

Od:

http://hsm-hm-luckabila.blog.cz/


SONF 1. kolo

27. srpna 2009 v 17:03 | *Laa Laa* |  soutěže
1.Kikča a Harry Potter a Princ dvojí krve - http://kikisek-avrilek.blog.cz2.Venďa♥♥♥ a Hra -hsm-hm-luckabila.blog.cz

The Game


3.Brittany a Alvin a Chipmunkové -www.chipmunksandchipettes.blog.cz4.Barushka a Báječný svět shopaholiků -s-u-g-a-r.blog.cz5.Kelly a Watchmen -http://rainbow.smile.sblog.cz/6.*Hannah Montana*** a Kid vs Kat -muj-blaznivy-svet.blog.cz


video a focení s Taylor

26. srpna 2009 v 17:39 | *Laa Laa* |  Taylor SwiftŽivot nebo něco takového

25. srpna 2009 v 14:00 | *Laa Laa* |  filmy

Život nebo něco takového

Plakát: Originální název: Life or Something Like It
Žánr: Drama, Komedie, Romantický
Rok výroby: 2002
Režie: Stephen Herek

Popis filmu


Co byste dělali, kdybyste se dozvěděli, že vám zbývá pouhý týden života? Změnili byste radikálně to, co na něm je špatné? Přehodnotili byste svůj žebříček životních priorit? Lanie Kerriganová, který pracuje jako televizní reportérka v Seattlu, si myslí, že její život je dokonalý. Má perfektní práci,nádherný byt, skvělou garderobu a fantastického přítele. Jenže pak potká bezdomovce, který jí předpoví, že za týden zemře. Lamie se začne zamýšlet nad svým dosavadním životem a klade si otázky, co je nejdůležitější. Láska nebo kariéra? Práce nebo rodina?


Těžce zamilován

25. srpna 2009 v 10:13 | *Laa Laa* |  filmy

Těžce zamilován

Plakát: Originální název: Shallow Hal
Žánr: Drama, Fantasy, Komedie, Romantický
Rok výroby: 2001
Režie: Bobby Farrelly, Peter Farrelly

Popis filmu

Hal je pěkně povrchní blbec. Na smrtelné posteli slíbil svému tátovi, že bude randit jen s opravdu dokonale krásnejma a mladejma kočkama a to dodržuje. Co si vlastně o sobě myslí? Sám není nic moc a bude si takhle vybírat. Až v pozdějším věku, jednoho podivného dne, zůstane Hal viset ve výtahu a sám osud na něj sešle prostředníka k procitnutí. Tento guru mu naznačí, že opravdová krása není často na první pohled vidět. Zhypnotizuje ho a Hal, který si před tím do kapsy lhal, začne vidět i vnitřní krásu ženy a začnou se mu líbit i dívky - řekněme - barokních tvarů. Prostě se zamiluje do šíleně tlusté Rosemary (Gwyneth Paltrow).Ale je to s jeho zrakem úplně v pořádku?

Bratři Farrellyovi (Já, mé druhé já a Irena, Něco na té Mary je) natočili srandovní filmovou hříčku, která zesměšňuje povrchní a stereotypní pohled na ženskou krásu a zábavně pohlíží na nesmyslný kult hollywoodských plastikových anorektiček.
Perfektně vybraný Jack Black (např. Šakal, Mars útočí) jako zástupce povrchních chlapů a aristokratická krasavice Gwyneth Paltrow (Zamilovaný Shakespeare, Emma), která se převlékla za "tlušťošku", čímž se jí povedlo ještě více upozornit na svou krásu a uplatnit smysl pro humor, rozjíždějí bláznivou komedii, ve které jde samozřejmě hlavně o lásku.


další filmy s Hilary

21. srpna 2009 v 20:51 | *Laa Laa* |  Hilary Duff

Casper a Wendy

Plakát: Originální název: Casper Meets Wendy
Žánr: Dobrodružný, Fantasy, Horor, Komedie, Rodinný
Rok výroby: 1998
Režie: Sean McNamara

Popis filmu

Nenechte si ujít fantastická dobrodružství ducha Caspera a čarodějky Wendy ve filmu CASPER A WENDY, který je zárukou zábavy pro celou rodinu. Krátce po prvním setkání si Casper a Wendy uvědomují, že mají hodně společného. Wendy protestuje proti zlomyslným kouzlům svých tet a Casper je zoufalý z Tlusťocha, Dlouhána a Smraďocha, kteří nemají na práci nic jiného, než strašit lidi. Casper a Wendy se proto rozhodují společně využít své síly k dobrým účelům.
Kadetka Kelly

Plakát: Originální název: Cadet Kelly
Rok výroby: 2002

Popis filmu

Kanadsko-americká televizní komedie vypráví o dívce, která nastoupí na vojenskou školu. Čtrnáctiletá Kelly (Hilary Duff)vyrůstala v tolerantním prostředí New Yorku. To se změní, když se rozvedená matka vdaná za generála, který vede vojenskou akademii. Aby udělala dojem, přihlásí se Kelly na jeho školu, jenže záhy pochopí, že se pro vojenskou kariéru vůbec nehodí.


Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Dvanáct do tuctu

Plakát: Originální název: Cheaper by the Dozen
Žánr: Komedie, Rodinný
Rok výroby: 2003
Režie: Shawn Levy

Popis filmu

Přidala: žena
hilarynka125 Rodinná komedie o početné rodině sportovního trenéra Toma Bakera, který je navzdory americkým rodinným statistikám, podle nichž na jednu rodinu připadá 1,87 dítěte, otcem12 synů a dcer. Jeho žena Kate je nejen chápavou manželkou a milující matkou, která rutinně řeší každodenní chod domácnosti i radosti a strasti ratolestí, ale dokáže se i sama prosadit jako spisovatelka. Trable rodiny Bakerových začne, když Kate dostane dopis, že prestižní nakladatelství vydá její knihu a zve ji na promotion akci do New Yorku. Ve stejné době se hlavě rodiny Tomovi Bakerovi splní celoživotní sen - má trénovat univerzitní mužstvo a rodina se kvůli jeho zaměstnání musí přestěhovat, což se dětem velice nelíbí. Kate odjíždí na turné a Tom Baker je jediný, na kom je udržovat domácnost v chodu, řešit denní porci rodinných trablů a navíc se předvést v novém místě v tom nejlepším světle. Nezbývá, než se obrátit o pomoc k nejstarší dceři Noře, která už opustila rodinné hnízdo a odstěhovala se do Chicaga, aby žila vlastní samostatný život.

Snímek Dvanáct do tuctu patří mezi ty rodinné komedie, v nichž kromě situačního humoru vznikajícího z běžného každodenního života velké domácnosti, v níž žijí dospělí, malé i takřka dospělé děti, se klade důraz i na soudržnost a lásku, která pomáhá překlenout i těžká období, kterými musí čas od času projít každá rodinaDvanáct do tuctu 2

Plakát: Originální název: Cheaper by the dozen 2
Žánr: Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Rok výroby: 2005
Režie: Adam Shankman

Popis filmu

Tom Baker (Steve Martin) a jeho žena Kate (Bonnie Hunt) vyrážejí společně se svými dětmi na nezapomenutelnou letní dovolenou. Ale vysněné prázdniny se brzy mění v zuřivé soupeření s ambiciózní a přehorlivou rodinou Tomova věčného rivala Jimmyho Murtaugha (Eugene Levy). Bakerovic děti v původní sestavě včetně Hilary Duff, Toma Wellinga a Piper Perabo jsou zárukou super zábavy v komedii pro celou rodinu!

SONF

18. srpna 2009 v 11:57 | *Laa Laa* |  soutěže
Takže vyhlašuji soutěž o nejlepší film přihlášky pište prosím do komentářů

1.přezdívka
2.adresa blogu
3.název filmu

Moje krásná čarodějka

17. srpna 2009 v 21:31 | *Laa Laa* |  filmy

Moje krásná čarodějka

Plakát: Originální název: Bewitched
Žánr: Fantasy, Komedie, Romantický
Rok výroby: 2005
Režie: Nora Ephron

Popis filmu


 alt=

Naivní a dobrosrdečná čarodějka Isabel (Nicole Kidman) z kalifornského San Fernando Valley je pevně odhodlána od základu změnit svůj život - chce se vzdát svých nadpřirozených schopností a žít jako každý obyčejný smrtelník. Na druhé straně města se mezitím snaží šarmantní herec Jack Wyatt (Will Ferrell) vzkřísit svou uvadající hereckou kariéru. Seriálem, který jej má znovu postavit na nohy, je remake oblíbeného sitcomu z 60. let Bewitched, v němž se chystá ztvárnit titulní roli.

Pak ale shodou okolností narazí na Isabel, která mu ihned učaruje. Zvláště pak její nos, který se až zázračně podobá nosu Elizabeth Montgomery - představitelky čarodějky Samanthy v původním televizním seriálu. Jack začíná být přesvědčen, že by se Isabel mohla této role v jeho novém seriálu zhostit.

Stejně tak učaruje i Jack Isabel. Považuje jej za ideálního smrtelníka, s nímž by se mohla usadit a vést po jeho boku obyčejný život, po kterém tak touží.

Brzy se ukáže, že měli pravdu oba - avšak poněkud jiným způsobem, než si představovali
diplomek pro mě

17. srpna 2009 v 20:00 | *Laa Laa* |  Diplomky od vás a pro vás
Diplomek o Brittany pro mě ze stránky:http://chipmunksandchipettes.blog.cz/


diplomek pro brittany

17. srpna 2009 v 19:31 | *Laa Laa* |  Diplomky od vás a pro vás

Diplomek pro brittany-mé SBé♥♥♥Diplomek

17. srpna 2009 v 17:00 | *Laa Laa* |  Diplomky od vás a pro vás
Tohle je diplomek od Venďa♥♥♥

Eragon

17. srpna 2009 v 13:21 | *Laa Laa* |  Eragon

Eragon

Plakát: Originální název: Eragon
Žánr: Akční, Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
Rok výroby: 2006
Režie: Stefen Fangmeier

Popis filmu

Po Harrym Potterovi, Pánovi prstenů a Letopisech Narnie přichází další dobrodružné fantasy. Chudý farmářský chlapec Eragon najde v Dračích horách podivný modrý kámen. Zprvu ho chce pouze zpeněžit a zabezpečit jím rodinu na nadcházející krutou zimu, jenže když se z kamene "vyklube" dračí vejce a z něj později dračí mládě - Safira, uvědomí si, že stojí tváří v tvář dobrodružství, které sahá vysoko nad jeho možnosti. Jeho prostý život přes noc zanikne a on se ocitne v novém, nebezpečném světě intrik, kouzel a válek.

Pouze se starodávným mečem a moudrým průvodcem musí Eragon se Safirou zdolávat nebezpečné situace a odolávat temným silám v království, kterému vládne král, jehož zlo nezná hranic. Dokáže Eragon naplnit své předurčení a převzít břímě legendárních Dračích jezdců? Osud království možná leží v jeho rukou ...

Román Christophera Paola, Eragon, se stal na knižním trhu senzací a v roce 2003 se jej během pouhých 6 měsíců prodalo přes milion výtisků. V žebříčku bestsellerů The New York Times se udržel 87 týdnů v kuse a v žebříčku bestsellerů fikce pro mladé dospělé Publisher's Weekly strávil 21 měsíců, z nichž se 9 držel na první příčce. Román vyšel ve 37 zemích a celkem bylo vytištěno přes 2 miliony kopií. Také v České republice se kniha stala ihned po svém vydání bestsellerem.

V září 2004 ji na knižní pulty uvedlo nakladatelství Fragment, a okamžitě se vyhoupla na přední příčky hitparád nejprodávanějších knih. Eragona mají do dnešního dne ve své knihovně už desítky tisíc českých čtenářů. Na jaře roku 2006 byl vydán druhý díl plánované trilogie Eldest.Pozastavení :(

8. srpna 2009 v 16:01 | *Laa Laa* |  já :)
takže od zítřa do další neděle budu mít pozastaveno takže samozřejmě nebudu obíhat až se vrátím tak to všechno vynahradím:)

nová přezdívka

7. srpna 2009 v 12:24 | *Laa Laa* |  já :)
Takže moje nová přezdívka bude *Laa Laa*
doufám že se líbí:)

tak zatím pápá

Filmy s Hilary 4

6. srpna 2009 v 15:00 | **Theresa** |  Hilary Duff

Moderní popelka

Plakát: Originální název: Cinderella Story, A
Žánr: Komedie, Rodinný, Romantický
Rok výroby: 2004
Režie: Mark Rosman

Popis filmu

Nahraďte ztracený střevíček mobilním telefonem a předměstí LA se může stát královstvím za devatero horami.

Seznamte se se studentkou Sam (Hilary Duff), která myje podlahy v restauraci, snaží se vyjít se svou hroznou macechou a nevlastními sestrami, a zároveň sní o tom, že odejde na univerzitu Princeton (na dokonalé místo, kdy by se stala princeznou a našla svého prince). Ale možná už svého krásného prince má. Neznámého přítele z chatu (Chad Michael Murray), se kterým se má konečně setkat na haloweenském plese.

Sam zpanikaří, když zjistí, že jejím tajemným ctitelem je nejoblíbenější kluk na škole. Může se někdo takový zamilovat do holky, která není právě "in"? Je možné, aby se pohádky staly skutečností? Určitě ano, ovšem jen pokud si Sam bude stát za svým, změní se její sen v realitu.


Filmy s Hilary 3

6. srpna 2009 v 14:00 | **Theresa** |  Hilary Duff

Nikdy to nevzdávej!

Plakát: Originální název: Raise Your Voice
Žánr: Drama, Hudební, Rodinný, Romantický
Rok výroby: 2004
Režie: Sean McNamara

Popis filmu

Terri je obyčejná holka z malého města s velkým snem. Stát se zpěvačkou. Právě ji skončila škola a ona by ráda jela do Los Angeles studovat speciální letní hudební program na univerzitu, kde se dostanou jen ti nejlepší z celé země. Všichni jsou z nápadu nadšení kromě jejího otce. Ten cestu ihned zakáže. Terrin bratr Paul však tajně odešle přihlášku, protože ví, že je to Terriino největší přání. Poté se však stane strašná událost. Terri a Paul mají autenohedu, při které se Paul zabije. Celou rodinu to zasáhne a Terri dokonce vyhodí i dopis ze školy, ve kterém se dozví, že byla přijata. Nakonec ji ale máma s tetou donutí odjed i přes nesouhlas otce. Nechcou ji zkazit příležitost. Otec si tedy myslí, že jede na prázdniny k tetě Nině. Terri se však vydává na hudební univerzitu do L.A. Tam se seznámí s hodnými lidmi, kteří se stanou jejími přáteli, najde i lásku, ale bude muset bojovat i se zákeřnými nepřáteli, kteří se budou snažit Terri vyřadit ze hry. A k tomu se všichni musí pečlivě připravovat na konečné vystoupení. Hilary Duff a Oliver James ve skvělém filmu o rodině, citech a hudbě.
Filmy s Hilary 2

6. srpna 2009 v 13:00 | **Theresa** |  Hilary Duff

Pan Božský

Plakát: Originální název: Perfect Man, The
Žánr: Komedie, Rodinný, Romantický
Rok výroby: 2005
Režie: Mark Rosman

Popis filmu

Holly Hamilton (Hilary Duff) je normální dospívající dívka, kterou už unavuje stěhovat se pokaždé, když její svobodná matka Jean (Heather Locklear) prochází partnerskou krizí. Aby jí uchránila před další špatnou volbou, vymyslí si dokonalý plán s dokonalým mužem…imaginárním tajným ctitelem, který si s Jean něco začne a posílí její upadající sebeúctu.

Ale když se tenhle virtuální vztah začne uskutečňovat, Holly se ocitá před úkolem stvořit nápadníkovu podobu. A tak si jako tvář, jež se skrývá za všemi dopisy a dárky, propůjčuje šarmantního a pohledného strýčka (Chris Noth) své kamarádky. Postupem času musí Holly podnikat stále zoufalejší kroky, aby svou lest nepokazila a uchránila maminčino nově nabité štěstí…Ale nepropásne tak Jean toho opravdového pana dokonalého, až se objeví?
Filmy s Hilary 1

6. srpna 2009 v 11:42 | **Theresa** |  Hilary Duff

Italské prázdniny

Plakát: Originální název: The Lizzie McGuire Movie
Žánr: Dobrodružný, Hudební, Komedie, Rodinný,Romantický
Rok výroby: 2003
Režie: Jim Fall

Popis filmu

Walt Disney Pictures uvádí ITALSKÉ PRÁZDNINY, rozvernou komedii v hlavní roli s Hilary Duff, nejoblíbenější teenagerovskou hvězdou Hollywoodu (Agent Cody Banks). Veselá dobrodružství začínají, když se půvabná Lizzie (Duff) a její přátelé chystají na školní výlet do Itálie. Tam se Lizzie obrátí celý dosavadní život v pohádkový sen, když se zamiluje do italské pop-hvězdy Paola a on si ji splete se svou bývalou přítelkyní. Z mladičké a nezkušené Lizzie se stává mezinárodní hvězda pop music, která stojí před zásadním rozhodnutím: má vyměnit nový báječný život v záři reflektorů za staré dobré časy a osvědčené přátele?


Big Sonc

4. srpna 2009 v 21:16 | **Theresa** |  soutěže
A máme tady 1. Sonc kdo se chce přihlásit pište do komentářů:
1.přezdívku
2.adresa blogu
3.jméno celebrity

hodiny

4. srpna 2009 v 17:50 | **Theresa**