filmy s olsenkama-2. část

23. července 2009 v 10:16 | terez |  Ashley a Mary-Kate Olsen

Táta z Billboardu

typ filmu: rodinný
rok výroby: 1998
hrají: Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Tom Amandes, Rafael Rojas III., Bailey Chase, Vincent Bowman, Kevin Fry, Toran Caudell, Mitch Gibney, Guy Dill
o čem film je
Mary-Kate a Ashley Olsen ztvárňují hlavní role v této šíleně legrační láskou okořeněné komedii plné bláznivých plánů a šokojících překvapením. S pevným rozhodnutím nalézt pro svého tátu Maxe sestry namalují na billboard v Hollywoodu soukromou reklamu. Po několika katasrofálních schůzkách Max konečně potká Brook a je tu láska na první pohled. . . Ovšem s jednou překážkou. A tou je bouřlivý skejťák, který je nejen synem Brook, ale též největším nepřítelem holek.
film Táta z billboardu je film přetékající nečekanými událostmi, pomíchanými páry a tunami smíchu, který zaujímal první místa návštěvnosti světových kin.

Malé dohazovačky

Plakát: Originální název: It Takes Two
Žánr: Komedie, Rodinný, Romantický
Rok výroby: 1995
Režie: Andy Tennant

Popis filmu

Amanda (Mary-Kate Olsen) je devítiletá holka z dětského domova. Amanda má moc ráda sport-hlavně baseball. Taky má ráda svou vychovatelku-Dianu. Alissa Callawayová (Ashley Olsen) má narozdíl od Amandy bohatého otce. Její matka jí zemřela, když byla malá. Když se Alissa vrátí ze soutěže, kde získala první místo ve hře na klavír, zjistí, že si otec našel nějakou ženu. Protože ji to překvapilo, rozhodla se, že uteče z domu.

Mezitím Amanda odjíždí s dětmi z domova na tábor, který náhodou patří Alissinýmu otci. Tam se skamarádama vsadí, že zazvoní u domu Callawayových. Ale přes očekávání Amandy se otevřou dveře a neznámý muž ji vtáhne dovnitř. Když ale Amanda na stěně uvidí viset obraz, na kterém je ona sama, lekne se a z toho domu uteče.

Zatímco se Amanda dostala do domu Callawayových, Allisa se seznámí s Dianou a jde s ní do tábora.Ale když se má hrát fotbal, který Alissa nesnáší, uteče.

Tak Amanda i Allisa utíkají lesem. A potom se i potkaly. Nerjdřív se hrozně lekly, ale pak si zvykly na to, že jsou úplně stejné a domluvily se, že si na jeden den vymění role. Amanda si vyskouší, jaké je to mít tátu a zároveň se na přání Ellisy pokusí odehnat tátovu novou přítelkyni.

Když se druhý den sejdou, napadne je obě jedna věc: dát dohromady pana Callawaye a vychovatelku Dianu. První dva pokusy nebyly moc úspěšné, ale do třetice se to povedlo. To už byla svatba pana Callawaye a jeho přítelkyně v plném proudu, když do kostela přišla Diana a Allisin otec místo toho osudného "ano", řekl "ne". Ale pro holky nebylo tak jednoduché, dát ty dva dohromady. Hlavně proto, že Allisu, která se vydávala za Amandu, dali do adopce...

Ale nakonec všechno dobře dopadlo a z Amandy a Allisy se staly ségry..
Jak byl dobyt západ

Plakát: Originální název: How the West Was Fun
Žánr: Rodinný, Western
Rok výroby: 1994
Režie: Stuart Margolin

Popis filmu

Jessica (Mary-Kate Olsen) a Susan (Ashley Olsen) jsou veselá a bystrá osmiletá dvojčata, bez nich by byl život jejich otce, úředníka Stevena, velmi nudný a neveselý. Žena mu zemřela před třemi lety. Nebýt dcer možná by se přes tuto ztrátu nikdy nepřenesl. Není jediný komu rozesmáté holčičky pomohou. S prosbou o pomoc se na ně totiž obrátí bývalá maminčina přítelkyně Natty, která se pokouší zachránit svůj milovaný turistický ranč v horách, který byl oblíbeným místem i jejich matky. Teď je však ohrožen, protože se ho chce zmocnit Nattin bezohledný syn Bart...Mšsíční Kámen

Plakát: Originální název: Double, Double, Toil and Trouble
Žánr: Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
Rok výroby: 1993
Režie: Stuart Margolin

Popis filmu

Připravte se na kouzla, čarodějnice, čaroděje a velké dobrodružství! Opět je tu Halloween - nejděsivější a zároveň nejzábavnější svátek podzimu. Jenže dvojčata Lynn a Kelly Farmerovy (Mary-Kate a Ashley Olsen) musí čelit ještě něčemu horšímu.


Jedeme k babičce


Jedeme k babičce (TV) - To Grandmother's House We Go

Typ filmu: Dobrodružný Komedie Rodinný Rok výroby: 1992 Hrají: Ashley Olsen, Mary-Kate Olsen, J. Eddie Peck , Stuart Margolin , Rick Poltaruk , Leslie Carlson , Walter Marsh , Byron Lucas , John B. Destry Popis: Sestry Julie (Mary-Kate Olsen) a Sarah (Ashley Olsen) Thompson tajně sledují svojí matku Rhondu. Ta se o holkách před přáteli zmíní, že hodně zlobí. Holky se rozhodnou, že udělají svojí mamince prázdniny a tak se vydají až za babičkou na Vánoční prázdniny, jenomže cestou k babičce je unesou dva chlápci (Harvey a Shirley).

Vezmou je na Edgemontský karneval, kde si je má maminka vyzvednout. Na karnevale zjistí, že ty dva ukradli Santa Clausovi saňe. Policie si ale myslí, že zlodějem byla Rhonda a její nový přítel Eddie. Nakonec se však přijde na to, že to byli oni dva chlápci, jak tvrdila děvčata. Holky mají případ vyřešený a už se těší k babičce! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥Síga♥tve SBE?MT♥ ♥Síga♥tve SBE?MT♥ | Web | 23. července 2009 v 17:23 | Reagovat

joo všechny sme vyděla a všechny jsou úžasny:-)

2 *Pretty>Rainßow* *Pretty>Rainßow* | Web | 24. července 2009 v 12:17 | Reagovat

Začalo 1. Kolo Big SONC, scháněj si hlásky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama