filmy s olsenkama-1. část

23. července 2009 v 10:25 | terez |  Ashley a Mary-Kate Olsen

Jeden den v New Yorku

Plakát: Originální název: New York Minute
Žánr: Komedie
Rok výroby: 2004
Režie: Dennie Gordon

Popis filmu

Dvojčata Roxy(Mary-Kate Olsen) a Jane(Ashley Olsen) Ryanovi se vydají do New Yorku splnit si své sny. Dobrá studentka Jane chce získat stipendium na univerzitu, zatímco její rebelská sestra Roxy by zde ráda odstartovala svou hudební kariéru. Ale v New Yorku se může stát cokoli. A také se stane!

V maléru naštvaného policistu (Eugene Levy), pašeráka (Andy Ritcher) a dva sympatické kluky (Jared Padalecki a Riley Smith) si možná i vy uvědomíte, že když vám teče do bot, může být sestra tím nejlepším přítelem ze všech!


Výzva

Rok výroby - 2003
Anglický název - The Challenge
Český název - Výzva
V hlavních rolích - Mary-Kate Olsen & Ashley Olsen

- Děj:
Lizzie (Ashley) a Shane (Mary-Kate) jsou sestry.Každá ovšem žije jinde , protože jejich rodiče se rozvedli. Obě dvě dívky se přemísťují do Sabo San Lucas , v Mexiku , dělají totiž obě dvě příjímací zkoušky v podobě přežití na stejnou školu. Dívky o tom samozřejmě nevědí a když se spatří stále se hádají.Napomáhá k tomu i fakt že jsou ve stejném družstvu s dalšími dětmi. Lizzi i Shane se ale nakonec smíří a pochopí , že pokud chtějí vyhrát musí táhnout za jeden provaz.Výlet do Říma

Plakát: Originální název: When In Rome
Žánr: Komedie, Rodinný
Rok výroby: 2002
Režie: Steve Purcell

Popis filmu

Věci jsou sbalené a nezbývá než nastoupit do letadla směr Řím, kde na ně čeká letní praxe u legendárního Dereke Hansona - fascinujícího mezinárodního magnáta, který kraluje mnoha odvětím, leteckými společnostmi a špičkovou módou konče!

Charli a Leila se snaží udělat maximum pro to, aby svého šéfa zaujaly a přesvědčily o svých kvalitách. Obklopeny nádhernými památkami, prostředím vzrušujícího města a novými přáteli si užívají prázdninové dobrodružství za mořem, na které nikdy nezapomenou. A vy s nimi!První jízda


První jízda - Getting There
Typ filmu: Rodinný Rok výroby: 2002 Hrají Mary-Kate Olsen , Ashley Olsen , Billy Aaron Brown , Jeff D'Agostino , Talon Ellithorpe , William Bumiller , Jason Benesh , Ricki Lopez , Shelley Malil , James Kiriyama-Lem Popis: Tento film čerpá z radosti, kterou mají Mary-Kate (Taylor) a Ashley (Kylie), když konečně dostanou řidičák. Spolu se svými dvěma kamarádkami se vydají na výlet na hory ve svém novém autě. Později potkají tři kluky, kteří mají namířeno na stejné místo. Rozhodnou se tedy jet společně. Cestou se ale obě auta pokazí a tak všichni musí zastavit. Nedojedou na plánované místo, ale protože s sebou mají snowboardy a lyže, o zábavu je postaráno. Lyžovaní, snowboardovaní to nemá chybu!


Sestry na Bahamách

Plakát: Originální název: Holiday in the Sun
Žánr: Rodinný
Rok výroby: 2001
Režie: Steve Purcell

Popis filmu

Mary-Kate a Ashley tráví s rodiči zimní prázdniny v luxusním hotelu na Bahamách. Nemohou proto jet se svými kamarády na školní výlet na Havaj. A tak se obě rozhodnou vytěžit z nastalé situace co nejvíc: pořádně to rozjedou a prožijí obrovskou lásku!

Uprostřed jachet, soukromých letadel, surfařů, potápěčů, motorových člunů, ježdění na koních a procházek při měsíčku narazí obě dívky na tajemný starožitný prsten. Užijí si tak nejen báječné prázdniny, ale i dobrodružství, na jaké se jen tak nezapomíná.

Sestry v Londýně

Plakát: Originální název: Winning London
Žánr: Rodinný
Rok výroby: 2001
Režie: Craig Shapiro

Popis filmu

Mary-Kate a Ashley se ocitly ve městě nad řekou Temží, aby tam spolu s dalšími teenagery zkusili řídit celý svět. I při všech zmatcích, které na ně čekají, si buďte jisti, že obě blondýnky zažijí správnou dávku dobrodružství, legrace a ještě s nimi můžete vyrazit na mejdany, kde to frčí. Sestry Olsenovy zase řádí a vy musíte být u toho...

Sestry v akci

Plakát: Originální název: Our Lips Are Sealed
Žánr: Komedie, Rodinný
Rok výroby: 2000
Režie: Craig Shapiro

Popis filmu

Zloděj, který ukradl z muzea nádherný diamant, dostal dvojčata Olsenovy do pěkného průšvihu. Nejenže ho musí usvědčit před soudem ale zároveň, aniž to vědí, nechtěně ukrývají uloupený skvost u sebe. Opravdový zmatek ale nastává ve chvíli, kdy FBI zařadíMary-Kate a Ashley do programu ochrany svědků. V Americe není místečko, kde by někdo slavné dívky nepoznal a jim nezbývá než se vydat za novým domovem do daleké Austrálie! Naše blondýnky mají na nové škole spoustu obdivovatelů i kamarádek a... zabijáky v patách. A jak si s nimi poradí? To uvidíte v téhlesuper komedii plné, zlodějů, policajtů, surfingu a ztřeštěných nápadů.


Tak málo času

Představitelky Riley a Chloe, Mary-Kate a Ashley Olsenovy, vyrostly před očima televizních diváků a patří nyní mezi nejpopulárnější tváře televizních obrazovek v Americe. V So Little Time se naše dvě superhvězdy vyrovnávají s každodenními problémy dospívajících dívek a zároveň se musí přizpůsobit rozdílným životním stylům svých rodičů, kteří žijí odděleně. Dobrosrdečná a citlivá Riley je přesvědčená o tom, že její rodiče patří k sobě, a nepovšimnutelně se je o tom snaží přesvědčit. Sebevědomá a ctižádostivá Chloe je zase ochotná udělat vše pro to, aby si získala pozornost chlapců. S pomocí svého přehnaně starostlivého vychovatele se dvojčata snaží vyrovnat s výstředními životními styly svých rodičů.

Golová výměna

Plakát: Originální název: Switching Goals
Žánr: Komedie, Rodinný, Sportovní
Rok výroby: 1999
Režie: David Steinberg

Popis filmu

Sestry Ema a Sam si vyměňovaly svá tajemství, oblečení a teď …dokonce i místa. Zatímco divoká Sam je výborná fotbalistka, uhlazená Ema dává přednost takovým sportům jako móda a randění. A tak, když se na fotbalovém turnaji ocitnou v nevyrovnaných týmech, předvedou skvělé kousky, aby si vyměnily místa a přelstily ligu. Do hry totiž patří chytré plány, neuvěřitelné záměny a neustálé vzrušení. Když však na hřišti i mimo ně vypukne chaos, Mary-Kate a Ashley se dají dohromady pro úplně nové dobrodružství.

Výlet do Paříže

Plakát: Originální název: Passport to Paris
Žánr: Komedie, Rodinný
Rok výroby: 1999
Režie: Alan Metter

Popis filmu

Když se Allyson a Melanie Porter vypraví do Francie, připravují se na spoustu legrace a - jak už je jejich dobrým zvykem - kují dobrodružné pikle. Při cestě do Paříže, za návštěvou svého dědečka, se obě dívky zamilují do Francie a hlavně ztratí hlavy pro dva šarmantní Francouze. Na mopedech se prohánějí kolem pařížských památek, hledají si nové kamarády a snaží se uniknout svému upjatému průvodci. Od nakupování ve francouzských buticích, přes prohlídku Notre Dame, po večerní rande na Eiffelovce - prostě jeden fantastický zážitek za druhým.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MaikelY MaikelY | E-mail | 16. ledna 2017 v 18:59 | Reagovat

I found this page on 18th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

2 TomkoB TomkoB | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 12:03 | Reagovat

Miluju čtení vašich článků

3 ZdenekF ZdenekF | E-mail | Web | 29. dubna 2017 v 14:56 | Reagovat

Velmi pěkný blog, těším se na nová pracovní místa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama