zbytek rodiny Halliwellových

29. května 2009 v 16:29 | terii

Patty Halliwell

Patty Halliwell - obrázek
Patricia Halliwellová, dcera Penny a Allena Halliwellových, potomek Melindy Warrenové. Její schopností bylo zmrazování. Vzala si smrtelníka Victora Benneta, i když si to její matka nepřála. S Victorem měla tři dcery - Prue, Piper a Phoebe. Později se zamilovala do svého Světlonoše Sama Wildera a měla čtvrtou dceru - Paige. Zabil ji Vodní démon 28. února 1978.
Její schopností bylo zmrazování. Když čekala Phoebe, měla předtuchy.

Sam Wilder

Sam Wilder - obrázek
Samuel Wilder je světlonoš. Když byl smrtelník, byl oceněn jako NY učitel roku 1872. Jako Světlonoš dohlížel na Patty Halliwellovou. Když se Patty rozvedla s Victorem, zamilovala se do Sama a měli spolu Paige. Starší se o jejich vztahu dozvěděli a tak dali Paige do pěstounské rodiny. Řekli jen, že chtějí, aby její jméno začínalo na "P".
Sám sebe vinil za smrt své svěřenkyně a lásky, "odložil svá křídla" a živil se příležitostnými pracemi.
Stal se prvním svěřencem Paige. Když Paige zjistila, že je jejím otcem, nechtěla se s tím smířit, ale potom se sblížili a Sam se rozhodl najít místo v srdci své dcery.
Schopnosti - přenášení, levitace, uzdravování, neviditelnost


Victor Bennet

Victor Bennet - obrázek
Victor je smrtelník, byl manžel Patty a je otcem Prue, Piper a Phoebe. Narodil se v roce 1949. Do svatby nevěděl, že je Patty čarodějka. Zkusil se přizpůsobit životu své ženy, ale Penny, jeho tchýně, byla neustále proti němu. Victor opustil rodinu poté, co démon zaútočil noc, kdy měla Piper páté narozeniny. Od té chvíle se Piper obviňovala z rozvodu rodičů.
Když sestry objevili své schopnosti, Victor se vrátil a pokusil se jim vzít Knihu stínů, aby je ochránil. Potom zase zmizel.
Když se objevil Chris z budoucnosti, zavolala Piper svého otci, aby zjistil, proč jí Chris téměř ignoruje, i když je jeho matka. Victor zjistí, že Piper v budoucnu zemřela, když bylo Chrisovi 14 a poté se velmi zblížili. Chris také řekne Victorovi, aby přestal kouřit.
Když Piper a Leo cestují do minulostí s pomocí Coopova prostenu, stará se o jejich děti právě Victor.


Penny Halliwell

Penny Halliwell - obrázek
Penny se jmenuje Penelope Halliwell. Je matkou Patty a babičkou Prue, Piper, Phoebe a Paige. Narodila se 23. června 1930 v Bostonu. Její rodiče byli Gordon Johnson a P.Baxterová. Je potomkem Melindy Warrenové. Její schopností je telekineze.
Její první manžel byl Allen Halliwell, jehož jméno si nechala. S ním měla právě Patty. Dokud nezemřel, milovala Penny mír.
Byla také zamilovaná do démona Armonda a on do ní. Když se vrátil, sestry ji vyvolali a ona se mu musela znovu postavit.
Pomohla Patty a Samovi dát Paige do dobré rodiny. Když Patty zemřela, vychovala Prue, Piper a Phoebe.
Když zjistila, že Pipeřino první dítě je chlapec, byla šokovaná, ale pak si ho velmi zamilovala.
Penny zemřela na infarkt.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama