o madagaskaru

28. května 2009 v 18:00 | terii |  madagaskar

Madagaskar 1http://www.wallpaperbase.com/wallpapers/cartoons/madagascar/madagascar_1.jpg

Z animační sekce společnosti DreamWorks přichází nová computerově animovaná komedie Madagaskar. Je to příběh čtyř rozmazlených zvířátek ze ZOO v newyorském Central Parku, která vůbec netouží po tom vrátit se do divočiny, i když by tam teoreticky patřila, Lev Alex je králem této městské džungle a je také v ZOO hlavní atrakcí. http://us.movies1.yimg.com/movies.yahoo.com/images/hv/photo/movie_pix/dreamworks_skg/madagascar/david_schwimmer/madagascar1.jpg

Spolu se svým nejlepším přítelem zebrou Martym, žirafou Melmanem, a hrošicí Glorií žijí po celý svůj život v poklidném zajetí, kde pravidelně dostávají chutnou krmi a jsou obdivováni návštěvníky. Marty ovšem není úplně spokojený se svým osudem, prožívá svou "krizi středního věku" a ze zvědavosti a za pomoci několika šikovných tučňáků, uprchne, aby mohl prozkoumat neznámý svět.
http://www.dvd.cz/dvdmag/images/Alex_madagaskar.JPGAlex
Následují ho žirafa Melman, lev Alex a hrošice Glorie, ale než se dostanou na svobodu, jsou naloženi do velkých dřevěných beden, naloděni na zámořskou loď a plují do Afriky. Postarali se o to lidé, kteří se považují za milovníky zvířat. Předpokládají totiž, že je tak vysvobodí ze zajetí a stresu velkoměsta. http://img.osobnosti.cz/film/madagaskar/N95425-1c471.jpg

Když však se tučňáci postarají o zničení lodi, vyplaví vlny Alexe, Martyho, Melmana a Glorii na mořský břeh u exotického ostrova Madagaskar. Nyní se tito "rodilí newyorčané" musí postarat sami o sebe, hledat možnosti, jak přežít v divočině a objevit skutečný význam toho, že se ocitli v opravdové džungli.http://www.dvd.cz/dvdmag/images/Marty_madagaskar.JPGMárty
Madagaskar 2

hlavní hrdinové, hýčkané hvězdy newyorské zoo, tragicky zakysli na titulním ostrově u afrických břehů a takový osud jim žádný divák určitě nepřál.

Jenže pokračování jim připravilo taková dobrodružství, že ve srovnání s nimi by byl doživotní pobyt na Madagaskaru tou příjemnější variantou.

Vzpomínáte si na trosky letadla zaklíněné v koruně obřího baobabu, které lemuří král Julián používal coby trůní sál? Tak přesně to se stane klíčovou součástí geniálního únikového plánu, který vymysleli vynalézaví tučňáci.

Na cestu domů se kromě nich vydávají i lev Alex, zebra Marty, hrošice Glorie, žirafák Melman a šimpanzi Phil s Masonem. Doprovázejí je král Julián, jeho pobočník Maurice a capart Mort, kteří chtějí poznat, jak to v tom civilizovaném světě chodí.

Start pospravovaného letadla proběhne hladce, jenže o dalším průběhu letu se to říct nedá. Nejdřív vynechá jeden motor, pak druhý a neovladatelné letadlo se řítí k zemi. A ne k ledajaké zemi.

Rozmazlení hrdinové přistanou uprostřed nejdivočejší africké divočiny, kde na každého z nich čeká vlastní příběh.

Král newyorské ZOO Alex se setká s rodiči a zjistí, že v srdci Černého kontinentu mu jeho manýry nic dobrého nepřinesou.

(foto www.csfd.cz) Zebra Marty konečně na vlastní kůži pocítí, jaké to je, být součástí velkého stáda a svobodně s ním cválat savanou.

Hrošice Glorie tu potká neuvěřitelného hrošího samce a žirafák Melman se bude snažit zbavit hypochondrie a přitom tiše trpět, protože Glorie mu ani trochu není lhostejná.

Připravte se na to, že podobných překvapení vás v Madagaskaru 2 čeká víc.

upoutávka madagaskar 2 (je to bomba)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Síga  ♥SB? ♥ Síga ♥SB? ♥ | Web | 28. května 2009 v 21:43 | Reagovat

2 je lepsi nez jednicka fkat mě to bavilo:D

2 terka terka | 29. května 2009 v 9:23 | Reagovat

madagaskar se mi děsně moc líbí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama