lásky pheobe po coleovi

29. května 2009 v 16:26 | terii

Jason Dean

Jason Dean - obrázek
Jason se poprvé objevil, když Phoebe v redakci ukazovala fotky malého Wyatta. Stal se novým šéfem Bay Mirror. Nejprve byl přísný šéf. Když Phoebe začala dávat rady o lásce, napsal ji jakýsi "cyrano73" a požádal ji o schůzku. Phoebe souhlasila, byla však šokovaná, když zjistila, že je to Jason. Začali spolu randit a pak i chodit. Když se Jason odstěhoval kvůli práci do Hong Kongu, Phoebe se odstěhovala s ním, ale když ji bylo za potřebí, vrátila se k sestrám. Když Jason zjistí, že Phoebe je čarodějka, jejich vztah se začne rozpadat, až se nakonec rozejdou.
Chodili spolu od páté řady do konce šesté.

Leslie Clair

Leslie Clair - obrázek
Leslie St. Clair je smrtelník, zastoupil Phoebe v jejím sloupku, když si vzala volno (v 7. řadě). Phoebe se nejdřív nelíbilo, že by muž psal její sloupek, ale pak to akceptovala. Začali spolu chodit, ale stejně jako všechny Phoebeiny vzahy, i ten skočil. Leslie nikdy nezjistil, že sestry jsou čarodějky.

Coop

Coop - obrázek
Coop je Cupid. Cupidi jsou druh magických bytostí, pracujících s láskou. Coop byl poslán Staršími pomoct Phoebe s láskou. Dát ji radu a dokonce vzít ji do minulosti a ukázat jí její minulé lásky (Cole, Jason, Leslie, Dex), díky tomu začne zase věřit na lásku. Pro Cupidy je stejně jako pro Světlonoše zakázano milovat. Avšak Starší udělali výjimku pro Phoebe a Coopa (hlavně kvůli tomu,co se stalo v minulých letech). Jak říká dospělý Wyatt nakonci "Nebylo a nebude zákaz pro lásku."
Phoebe a Coop se setkají během osmé řady. Nejprve si Phoebe nepřipouští , že se zamilovala do Coopa, ale později si to začne uvědomovat. Nakonci se odhalí, že jejich láska byla požehnaná Staršími za to, co udělala jako čarodějka. (vlastně Starší Phoebe Coopa darovali :D)
Coop a Phoebe jsou oddáni Andělem osudu 21. května 2006 v Magické škole. Později budou mít tři děti, kterým bude Billie dělat chůvu.
Schopnosti - přemisťování, nesmrtelnost, empatie, cestování v čase a znehybňování pomocí prstenu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama